Zúčastnili jsme se…

Pozvánka na GO – REGIONTOUR
18.1.2017
Abyste si nemysleli, že…
31.1.2017

Zúčastnili jsme se…

V neděli 22.1.2017 skončil 23. ročník největší prezentace průmyslu cestovního ruchu s důrazem na regiony ve střední Evropě s názvem GO – REGIONTOUR,  který probíhal v areálu BVV.

Celkový počet vystavovatelů byl 844 a návštěvníků přišlo neuvěřitelných 30 422.

Veletrh REGIONTOUR byl nosným projektem na podporu domácího cestovního ruchu a incomingu v České republice. Zúčastnili se klíčové subjekty a osoby s rozhodovacími pravomocemi v cestovním ruchu ČR a jednotlivých regionů.

Veletrh GO se zaměřil na výjezdovou turistiku. Vedle tuzemských cestovních kanceláří a agentur se zúčastnili poskytovatelé služeb cestovního ruchu v oblíbených zahraničních destinací a zahraniční turistické centrály.

Kromě odborného programu byl pro návštěvníky připraven po celou dobu výstavy také bohatý kulturní program, v podobě soutěží pro děti i dospělé, nechyběl ani hudební doprovod celé akce.

Pravidelnou součástí veletrhu je prestižní celorepubliková soutěž kuchařů, cukrářů a číšníků. Soutěží prošla absolutní špička mladých gastronomů ze čtyřech desítek odborných škol. Nominováni byli v rámci odborných soutěží vyhlášených Asociací kuchařů a cukrářů ČR a Asociací číšníků ČR. Z obou zmíněných asociací byla složená hodnotitelská komise spolu s předními odbornými gastronomy.

Akce se zúčastnil i náš tým realizující kampaň Ryba na talíř. Kuchařská show byla k vidění v pavilonu ,,P“ .

Samozřejmostí bylo rozdávání ochutnávek. Tentokrát jsme Vám nabídli ,,rozmarného kapra“ a oblíbené kapří hranolky.

Přítomní neobdivovali pouze kulinářské umění, ale i způsob přípravy a zpracování kapra doprovázené odborným komentářem.

Tak zas někdy na viděnou…

teamrntlidijdouproochutnávkuhranolkyzezadustankuzprac